Święta tuż tuż, a Ty nie masz pomysłu na prezent świąteczny dla wielbiciela motocyklowych wrażeń? Chciałbyś podarować coś wyjątkowego osobie, która kocha niebanalne podróże i aktywny wypoczynek? Zainspiruj się ofertą wyjazdów motocyklowego biura podróży Motofiesta! Motocyklowe szaleństwo wśród najbardziej niesamowitych krajobrazów świata to świetny prezent dla tych, którzy pragną doświadczyć czegoś wyjątkowego. Różnorodność destynacji sprawia, że w ofercie Motofiesty odnajdziesz coś dla każdego, komu chciałbyś sprawić radość.

Wyjazdy, które możesz podarować w prezencie, zarówno świątecznym, jak i urodzinowym (lub z każdej innej okazji!) to możliwość odwiedzenia najpiękniejszych zakątków świata. Kolumbia z jej bogatą historią i tradycją, afrykańska Namibia o pustynnym klimacie i unikatowej możliwości przyjrzenia się życiu tamtejszych plemion, urzekająca śródziemnomorskim klimatem Hiszpania, czy niewielka, ale urokliwa Portugalia to tylko niektóre z wyjątkowych celów podróży, które możesz wybrać w ramach świątecznego podarunku. Motofiesta to nie tylko wyprawy w głąb południa – w ofercie dostępna jest również bajkowa kraina elfów, pełna krętych dróg i dzikiej przyrody Islandia.

Profesjonalna flota motocyklowa, którą dysponuje Motofiesta, to w sezonie 2021/2022 19 motocykli Yamaha Tracer7, Tracer9 oraz Tracer9 GT. Decydując się na prezent w postaci wyjazdu możesz mieć pewność, że podczas jego trwania zachowane zostaną najwyższe standardy bezpieczeństwa. Flota Motofiesty odświeżana jest co sezon, co oznacza, że Twoi bliscy będą mieli do dyspozycji praktycznie nowe, wysokiej klasy maszyny.

Voucher na wyjazd to świąteczny prezent, który Twoi bliscy, przyjaciele lub ukochana osoba na pewno zapamiętają na długo. Motofiesta jest świetnym rozwiązaniem, jeżeli obdarowywana osoba lubi inspirujące wyprawy, eksplorowanie nowych kultur i przede wszystkim pokonywanie malowniczych tras na motocyklu. Żadnych tranzytów czy szybkich przejazdów autostradami – wybierając wyjazd z oferty Motofiesty macie pewność, że trasa wiodła będzie zawsze poprzez starannie dobrane miejsca, które nie pozwolą na ani sekundę nudy.

Podaruj sobie i bliskim unikalne doświadczenie wyjazdu motocyklowego w najpiękniejsze regiony świata. Wyjątkowe cele podróży, skrupulatnie przygotowane trasy, profesjonalizm i dbałość o najmniejsze szczegóły to cechy, które sprawiają, że każdy fan jazdy połączonej z wypoczynkiem doceni prezent w postaci vouchera na jedną z tras oferowanych przez Motofiestę.

Wszystkie oferty wyjazdów na rok 2022 znajdziecie na stronie https://www.motofiesta.eu/.