O Nas

Firma „MOTO-KOM” powstała w 1995 roku. Jako pierwsza na płockim rynku zajmowała się komisem oraz importem motocykli japońskich z Kanady.

Nasza historia

Początki działalności były bardzo trudne. Pierwotnie biuro i część magazynowa znajdowała się w garażu. Jednakże na pierwszego klienta nie trzeba było długo czekać. Firma stopniowo się rozwijała, wprowadzając do swojej oferty także części i akcesoria. Po trzech latach konieczna okazała się zmiana lokalu, gdyż w dotychczasowej siedzibie brakowało miejsca, przez co spadał poziom obsługi coraz szybciej rosnącej liczby klientów. Wybrany lokal znajdował się na ul. Wyszogrodzkiej 84b w Płocku, która jest jedną z głównych arterii miasta.

Po przeprowadzce nastąpiło kolejne rozszerzenie asortymentu, tym razem o nowe motocykle. Rozmowy przeprowadzone z ówczesnymi importerami motocykli japońskich zaowocowały podpisaniem umowy dealerskiej z Mitsui Motor Polska, która wówczas była wyłącznym importerem motocykli Yamaha na terenie naszego kraju. Już w pierwszym roku współpracy „MOTO-KOM” została wybrana najlepszym nowym dealerem w Polsce. Ten sukces jest wynikiem nacisku na rzetelną i uczciwą obsługę klientów, którzy chętnie wracali do salonu.

W 2002 roku nastąpił kolejny ważny krok w kierunku rozwoju firmy. Nieruchomości, w których prowadziliśmy działalność zostały przez firmę wykupione i zmodernizowane. Od tej pory były to dwa niezależne obiekty. W jednym z nich prowadzona była sprzedaż nowych pojazdów i akcesoriów. W drugim natomiast znajdował się serwis, dział sprzedaży części zamiennych oraz magazyn.

Nasza oferta

Z czasem asortyment oferowanych produktów i usług rozszerzał się. Obecnie obejmuje sprzedaż motocykli, skuterów (w tym także śnieżnych i wodnych), pojazdów czterokołowych ATV, łodzi, silników zaburtowych, agregatów prądotwórczych, odśnieżarek oraz szerokiego spektrum akcesoriów i części zamiennych. Ponadto prowadzone są szeroko pojęte usługi serwisowe, m.in. przeglądy, naprawy (także powypadkowe) czy diagnostyka.

W 2007 roku rozpoczęto budowę nowego salonu, który został oddany do użytku przez nadzór budowlany 20 grudnia 2011 roku. Po przeprowadzeniu inwentaryzacji oraz wszelkich działań związanych z przeniesieniem towaru handlowego i wyposażenia serwisu, z dniem 9 stycznia 2012 roku rozpoczęto działalność w nowym obiekcie. Znajduje się on na ul. świętego Huberta 8A w Cekanowie k. Płocka, tuż przy drodze krajowej nr 62, 3 kilometry za granicami Płocka w kierunku Warszawy.

MotoKom - Autoryzowany Dealer Yamaha

Zapraszamy do kontaktu

Zadzwoń do nas!