Nowy salon w Cekanowie koło Płocka


Zapraszamy!
YAMAHA POD CHOINKĘ


Jaki prezent najbardziej ucieszy motocyklistę lub fana sportów motorowodnych? Oczywiście świąteczny upominek sygnowany logiem trzech kamertonów!

Yamaha Motor postanowiła ułatwić zadanie wszystkim, którzy szukają prezentów dla swoich najbliższych. W świątecznej ofercie Yamahy znajdziemy mnóstwo inspirujących pomysłów – od motocykli i skuterów, które w końcówce roku można upolować w atrakcyjnych promocjach, przez szeroką ofertę sprzętu i akcesoriów marine, po bogate kolekcje odzieży i pomysłowych gadżetów.

Świąteczne zakupy to świetny pretekst do nabycia nowych elementów odzieży z najnowszych kolekcji – REVS do noszenia na co dzień oraz MX Gear – dedykowanej fanom jazdy crossowej. W gamie REVS znajdziemy m.in. t-shirt, koszulki polo, ciepłe bluzy czy kurtki typu softshell dla kobiet i mężczyzn, a w MX Gear – kurtki i spodnie enduro, jerseye, rękawice i dresy do założenia po skończonej zabawie na YZ.

Wielbiciele motocykli cenią stylowe gadżety. Yamaha przygotowała drobiazgi na każdą okazję dla wszystkich, którzy chcą mieć ze sobą coś, co będzie im przypominać o ulubionym sprzęcie. Nowoczesny zegarek, kubek idealny na poranną kawę, parasol czy czapka z daszkiem z pewnością sprawią radość bliskim.

Yamaha jako marka rodzinna nie zapomniała także o najmłodszych. Sanki w kształcie skutera śnieżnego Apex, rowerek biegowy w malowaniu 60th Anniversary czy czerwony plecak z lunchboxem w środku zachwycą dzieci i ich rodziców.

Inspiracji prezentowych szukaj tutaj oraz w salonach dealerskich Yamaha.