Nowy salon w Cekanowie koło Płocka


Zapraszamy!
Weź udział w losowaniu i wyjedź z nami do słonecznej Hiszpanii...

Podczas IV oficjalnego zakończenia sezonu motocyklowego w Płocku postanowiliśmy zorganizować losowanie wycieczki do Hiszpanii i tym samym sprawidź przezent motocykliście, który wygra w/w wycieczkę.

Warunkiem uczetnictwa w konkursie jest między innymi prawidłowe wypełnienie przygotowanej przez Nas ankiety i wrzucenie jej do urny. Dokładny regulamin losowania znajdzuje się tutaj.

Drogi Motocyklisto przyjdź, weź udział w losowaniu i wygraj niesamowitą przygodę. 
Przeglądy okresowe przez rok w cenie motocykla!

W pierwszych dniach jesieni Yamaha ogłasza kolejną ciekawą promocję na pojazdy o pojemności do 125 cm3. 

Zostały jeszcze blisko dwa miesiące, w których można odkryć własny sposób na miasto i wybrać klasyczny YBR125 lub jego bogatszą wersję Custom, wywodzący się z bestsellerowej gamy MT-125 z ABS lub bez albo sportowy YZF-R125, również z systemem ABS lub bez niego. Do końca października przy zakupie każdego z nich Klient otrzyma pakiet przeglądów okresowych w cenie pojazdu ważny przez rok lub do zrobienia przebiegu wynoszącego 7 tys. km. Szczegółowy regulamin promocji znajdziesz tutaj.
Tricity z ABS czy bez? Pełny pakiet ubezpieczeniowy GRATIS!

Skuter Yamaha Tricity 125 cm na samochodowe prawo jazdy kat. B idealnie dopasuje się do Twojego stylu życia. Zapomnisz o staniu w korkach i kłopotach z parkowaniem.

Dodatkowo w dniach od 01.09.2015 r. do 31.10.2015 r. lub wraz z wyczerpaniem dostępnościposzczególnych modeli Pojazdów Yamaha oferuje pełny pakiet ubezpieczeniowy GRATIS. Szczegółowy regulamin promocji znajdziesz tutaj

Zapraszamy do salonu Moto-Kom na jazdę testową i zakupy.
Słońce, niesamowite widoki, motocykl i Ty...

Tęskisz już za słońcem? Chciał(a)byś jeszcze trochę pojeżdzić motocyklem? Marzą Ci się śródziemnomorskie smakołyki? A może willa z basenem...?

Myślę że tak...

W takim razie Moto-Kom zaprasza Cię na Hiszpańską motofiestę ... . Szczegóły znajdziesz tutaj

Regulamin sprzedaży

Zgodnie z ustawowymi zmianami dotyczącymi warunków sprzedaży poniżej zamieszczam Regulamin zakupów w MOTO-KOM. Zapraszam do lektury.
< < Pierwsza < < Poprzednia 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - Następna >> Koniec >>