Nowy salon w Cekanowie koło Płocka


Zapraszamy!
Życzenia Świąteczne


Z okazji nadchodzących
Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku
pragniemy przesłać najserdeczniejsze życzenia.
Niech nadchodzące Święta
będą dla Państwa niezapomnianym czasem,
spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień,
aby odbyły się w spokoju i radości,
wśród Rodziny, Przyjaciół oraz wszystkich Bliskich Osób , a Nowy 2016 rok przyniesie dużo sukcesów oraz pomyślności.

Życzy

Zespół Moto-Kom
Przerwa świąteczna

Chcielismy poinformować iż w okresie 23.12.2015 do 10.01.2016 Salon będzie zamknięty. Na zakupy zapraszamy od 11.01.2016
Yamaha XSR 700 - JUŻ JEST

Yamaha XSR700 – nowoczesny „street bike” w stylu retro. . To pierwszy motocykl Yamahy zbudowany według filozofii „Faster Sons”, w ramach współpracy z mistrzem „customizingu” Shinya Kimurą. To ukłon w stronę maszyn z przeszłości, które zyskują swe drugie życie we współcześnie projektowanych maszynach, łączących styl retro z najnowocześniejszymi technologiami. Zachowując szacunek dla wyglądu i stylu motocyklowych ikon z przeszłości Yamaha sięga po najlepszą, współczesną technikę, by tworzyć jednoślady z charakterem, nie znające kompromisu pod względem dynamiki jazdy i jakości prowadzenia. Model XSR700 to swoisty hołd dla legendarnej XS650, której minimalistyczna stylizacja wciąż pozostaje arcydziełem motocyklowego wzornictwa i stanowi inspirację dla współczesnych projektantów.

Zmiana godzin otwarcia

Informujemy, że w naszym salonie nastąpiła zmiana w godzinach pracy. Do końca lutego 2016 salon będzie nieczynny w soboty. Godziny pracy od poniedziałku do piatku nie uległy zmianie.
Przyjdź do ASO, wypełnij ankietę i odbierz prezent.

    Z myślą o zapewnieniu swoim Klientom obsługi na najwyższym poziomie Yamaha Motor Polska uruchomiła elektroniczny Kwestionariusz Serwisowy. Do wypełnienia ankiety są zaproszeni klienci, którzy po 1 września br. dokonali dowolnej usługi serwisowej jednośladu w jednym z 22 krajowych ASO zlokalizowanych przy salonach motocyklowych marki Yamaha. W zamian za podzielenie się opinią o poziomie wykonanej usługi, Klient otrzyma atrakcyjny prezent. Regulamin promocji znajduje się tutaj.

 
< < Pierwsza < < Poprzednia 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - ... Następna >> Koniec >>