Nowy salon w Cekanowie koło Płocka


Zapraszamy!
Ekskluzywne szkolenie z Mistrzem Polski w motocrossie, enduro i cross country Łukasza Kurowskiego.


Nadeszła pora, by podzielić się z Wami doświadczeniem i umiejętnościami zdobytymi przez Łukasza Kurowskiego podczas jego wieloletniej kariery w motocrossie i cross country. Wystarczy zamówić u nas motocykl WR250F lub WR450F z rocznika modelowego 2017, by otrzymać zaproszenie na szkolenie z mistrzem na torze w Tarczynie. Łukasz wprowadzi każdego nowego kierowcę do świata enduro, pomoże ustawić zawieszenie na różne rodzaje terenu, omówi prawidłową pozycję na motocyklu, przeprowadzi ćwiczenia z zakresu bezpiecznej jazdy i zdradzi kilka tricków. Zapewniamy mnóstwo pozytywnych wrażeń i wstęp do sportu, który może stać się Twoją nową pasją! Osoby chętne mogą indywidualnie przedłużyć szkolenie o kolejne etapy.

Motocykle Yamaha serii WRF to rewolucyjne enduro o zaawansowanych podwoziach i nowoczesnych, wydajnych silnikach. Dzięki wykorzystaniu technologii sprawdzonej w modelu YZ450F, inżynierowie Yamahy mogli wyposażyć nową WR450F w najbardziej zaawansowany silnik i najnowocześniejsze podwozie, jakiego dotychczas nie miał żaden inny motocykl klasy enduro. Niezwykle niska masa i wyjątkowo dynamiczny silnik o wysokiej kulturze pracy powodują, że motocykl ten nie ma sobie równych. WR450F najnowszej generacji oferuje wysoki, liniowy moment obrotowy i wyjątkowe osiągi połączone z perfekcyjnymi właściwościami jezdnymi. Aby zapewnić perfekcyjne prowadzenie, motocykl został wyposażony w zwarte podwozie o scentralizowanej masie. 5-stopniowa skrzynia biegów o dużej elastyczności, najnowsze zawieszenie marki KYB® oraz elektryczny rozrusznik powodują, że Yamaha WR450F nie ma sobie równych.

Z kolei kompaktowy WR250F wyposażony w lekką, aluminiową ramę z krótkim stelażem to jeden z najbardziej zwrotnych modeli w klasie. Ultralekkie prowadzenie motocykla gwarantują scentralizowana masa, zbiornik paliwa pod siedzeniem i umieszczona na górze silnika obudowa filtra powietrza. Z kolei skierowany do przodu wlot powietrza i umożliwiający regulację układ wtrysku paliwa zapewniają kierowcy natychmiastową dostępność mocy generowaną przez czterosuwowy silnik z wtryskiem paliwa. 6-biegowa przekładnia ze specjalnym sprzęgłem typu enduro w połączeniu z wiodącym w swojej klasie zawieszeniem i elektrycznym rozrusznikiem sprawiają, że Yamaha WR250F to „top of the top” w swojej kategorii.

Promocja obowiązuje do 30.06.2017, regulamin dostępny tutaj.