Aktualności

Warsaw Motorcycle Show Ptak Warsaw Expo 1-3 marca 2019

 


Spotka Was tu wiele atrakcji, wśród których pierwsze skrzypce zagra polska premiera motocykla Ténéré 700.
Oprócz długo wyczekiwanej premiery Ténéré 700, światło dzienne ujrzy Tracer 700 GT. Ten segment uzupełni Tracer 900 GT i jeden z ulubionych motocykli podróżników – FJR1300A.
Supersporty będą reprezentować premierowe YZF-R125 i YZF-R3, stojące kierownicę w kierownicę z flagowymi modelami YZF-R1 oraz YZF-R3. Nie zabraknie również nowości na 2019 w serii YZ. Mowa oczywiście o YZ250F oraz YZ65. Dodatkowo fani MT też będą mieli co podziwiać, ponieważ modele 2019 wystąpią w przełomowym malowaniu Ice Fluo.
W segmencie pojazdów o pojemności 125 cm3 będzie można zobaczyć ekskluzywną wersję X-max125 Iron.
Na stoisku nie zabraknie spotkań z przyjaciółmi marki oraz z zawodnikami z różnych dyscyplin sportu. Niech potwierdzeniem tych słów będzie pokaz wielokrotnego mistrza świata we freestyle’u motocyklowym, Rafała „Stunter 13” Pasierbka, który już nie pierwszy raz rzuci wyzwanie prawom fizyki podczas swojego pokazu.

My jak zawsze postaramy się dodatkowo jeszcze zachęcić Państwa do skorzystania z oferty centrum testowego motocykli Yamaha w Hiszpanii. <img alt="\" \\"\\"\""="" class="\" \\"img\\"\""="" data-cke-saved-src="\" src="\" style="\" \\"height:16px\""="">:).
Tego po prostu nie można przegapić!

Copyright © 2018 MotoKom | Prawa zastrzeżone | Realizacja: BLA-ART
Polityka Prywatności - RODO