Aktualności

Wielka premiera Yamahy Ténéré 700 podczas Warsaw Motorcycle Show 2019

 

Po raz pierwszy w Polsce będzie można zobaczyć na żywo i przymierzyć się do ekscytującej, długo oczekiwanej nowości – turystycznego enduro Ténéré 700. Premier na nadchodzący sezon będzie więcej – w gamie Sport Touring to aż dwa nowe modele: Tracer 700 GT oraz trójkołowa rewolucja, Niken GT. Tę serię uzupełni Tracer 900 GT i jeden z ulubionych motocykli podróżników – FJR1300A.

W segmencie Sport Heritage zwiedzający mogą liczyć na nowość – XSR700 XTribute, który dołączy do seryjnych XSR700 i XSR900. Supersporty będą reprezentować premierowe YZF-R125 i YZF-R3, stojące obok flagowych modeli z gamy – YZFR1 i YZF-R6. Nie zabraknie także zwycięskich modeli z serii YZ, a wśród nich nowości 2019 – YZ250F i YZ65. Z bestsellerowej gamy hyper nakedów MT na wystawie zobaczymy modele 2019 w przełomowym malowaniu Ice Fluo.

Yamaha dba również o ceniących swój czas i niezależność w mieście – specjalnie dla nich przygotowano skutery Urban Mobility o pojemności 125 cm do prowadzenia na samochodowe prawo jazdy oraz gamę maksiskuterów XMAX w ekskluzywnej wersji IRON MAX wprowadzonej na sezon 2019. Na firmowym stoisku będzie można też poznać ofertę pozostałych produktów marki – quad Grizzly 700 oraz sprzęt marine.

Czym byłaby Yamaha bez ludzi? Marka aktywnie wspiera kulturę motocyklową oraz sport. Na stoisku nie zabraknie spotkań z przyjaciółmi marki oraz z zawodnikami z różnych dyscyplin sportu. Doskonałym przykładem jest tutaj wielokrotny mistrz świata we freestyle'u motocyklowym Rafał „Stunter 13” Pasierbek, który rzuci wzywanie prawom fizyki podczas swojego pokazu.

Nie masz jeszcze swojego motocykla? Tutaj Yamaha przygotowała miłą niespodziankę – możesz wyjechać z targów nowym nakedem MT-125. Co zrobić? Wystarczy nagrać krótkie video z odpowiedzią na pytanie: „Dlaczego chciałbym/chciałabym wygrać motocykl Hyper Naked MT 125?” i wstawić je w komentarzu pod konkursowym postem na facebookowym profilu imprezy www.facebook.com/warsawmotorcycleshow. Termin zgłoszeń upływa 22 lutego. Spośród nadesłanych odpowiedzi zostanie wybranych 5 najlepszych filmów, których autorzy wezmą udział w wielkim finale podczas Warsaw Motorcycle Show. Wygrana będzie świetnym startem w nadchodzący sezon motocyklowy!

Copyright © 2018 MotoKom | Prawa zastrzeżone | Realizacja: BLA-ART
Polityka Prywatności - RODO