Aktualności

KUP 125-TKĘ A OTRZYMASZ 3 LATA GWARANCJI LUB 1 TYŚ. CZAS PROMOCJI OGRANICZONY DO 30.09.2017

 

Wśród motocykli z manualną skrzynią biegów prym wiedzie najmniejszy pojazd z rodziny Hyper Naked – Yamaha MT-125. Jednocylindrowa, czterosuwowa jednostka napędowa spełniająca normy emisji spalin Euro4 idealnie wpisuje się w wymagania prawa jazdy kategorii B lub A1. MT-125 to typowy przedstawiciel rodziny hyper naked Yamahy. Połączenie stylistyki streetfightera ze sportową technologią, nowoczesny zestaw wskaźników, czy w końcu świetne wyposażenie, z zawieszeniem upside-down z przodu, radialnym zaciskiem hamulcowym i tarczą o średnicy 292 mm. ABS jest oczywiście w standardzie.

Tańszą alternatywą w tym samym segmencie jest model YS125, idealnie wpisujący się w filozofię Urban Mobility. Prosty, niedrogi, ekonomiczny i przyjazny debiutującym motocyklistom. Nadal jednak YS125 posiada wszystkie cechy każdej Yamahy: wyraźny charakter i świetną jakość wykonania. Kosztująca zaledwie 12 500 zł 125-ka pozwala pokonać na jednym zbiorniku paliwa aż 300 km.

Na samym szczycie modeli o pojemności 125 cm3 znajduje się sportowy YZF-R125, posiadający DNA legendarnej serii R. Wlot powietrza między światłami i malowanie Race Blu kojarzą się z najnowszymi modelami R1 i R6. Za wyglądem idą także osiągi i wyposażenie. Widelec upside-down o wysokiej sztywności, radialny przedni zacisk hamulcowy z pływającą tarczą, dźwignia zmiany biegów i hamulca z kutego aluminium – wszystko to w najbardziej sportowej 125-ce z rodziny Yamahy.

Skutery sportowe i Urban Mobility

NMAX, X-MAX 125, Tricity i D’elight również są objęte wrześniową akcją promocją Yamahy. Przy zakupie jednego z tych skuterów teraz otrzymamy 1000 zł brutto z przeznaczeniem na oryginalne akcesoria marki Yamahy lub dodatkowy rok gwarancji.

Tricity 125 otworzyło zupełnie nowy rozdział wśród pojazdów Urban Mobility Yamahy. Trójkołowy skuter dzięki zastosowaniu przemyślanej technologii Lean Multi Wheel świetnie sobie radzi na miejskich nierównościach, podnosząc poczucie stabilności. Wprowadzony w modelu na 2017 rok silnik z technologią Blue Core oferuje większą elastyczność i moc maksymalną przy niższym zapotrzebowaniu na paliwo. Nowością w tym roku jest także oświetlenie LED.

Najmniejszy przedstawiciel rodziny X-MAX to sportowy maksi skuter. Duże koła, tylne światło LED, jednostka napędowa spełniająca normy emisji spalin Euro 4 i w końcu gabaryty typowe dla większych pojemności. X-MAX 125 to rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie komfort, poważny wygląd i – jak w przypadku wszystkich właścicieli Yamahy – swój czas. Nieco inaczej temat walki z korkami rozwiązuje popularny w Polsce NMAX. Kompaktowy skuter o 13-calowych kołach kosztuje zaledwie 13 500 zł. W standardzie znajdziemy wyświetlacz LCD i LED-owe oświetlenie. D’elight to sto procent skutera w skuterze. Małe koła, atrakcyjny wygląd i niska masa własna wynosząca zaledwie 99 kg.

Akcesoria Yamaha lub przedłużona gwarancja

Każdy kto kupi jeden z motocykli lub skuterów Yamahy klasy 125 cm3 z rocznika 2017 otrzyma 1000 zł brutto do wydania na oryginalne akcesoria Yamahy (z wyłączeniem układów wydechowych Akrapovič). Wśród nich znajdziemy m.in. oryginalne zestawy sakw i kufrów, idealne na miasto i krótkie wycieczki, akcesoryjne dźwignie, podgrzewane manetki czy stylowe siedzenia.

Zamiennie można skorzystać z jednego roku dodatkowej gwarancji! Akcja trwa do 30.09.2017. Regulaminpromocji dostępny na stronie yamaha-motor.pl.

Zapraszamy do naszego Salonu.

Copyright © 2018 MotoKom | Prawa zastrzeżone | Realizacja: BLA-ART
Polityka Prywatności - RODO